?> Strona Powiatu Gostyńskiego : Organizacje pozarządowe : Program Grantów Społecznych
Gmina Borek Borek Wlkp
Gmina Gostyń Gostyń
Gmina Krobia Krobia
Gmina Pępowo Pępowo
Gmina Piaski Piaski
Gmina Pogorzela Pogorzela
Gmina Poniec Poniec

Program Grantów SpołecznychZakończenie projektu PGS w Strzelcach Wielkich

Czwartek, 26 października 2017 roku

W niedzielę 15 października zakończyła się realizacja projektu "Nie x-box , tablet i komórka, lecz mieszkańców łączy siatka na piasku i stare gry z podwórka". Oferta sportowo-rekreacyjna w Strzelcach Wielkich poszerzyła się o boisko do siatkówki plażowej. Budowa boiska została dofinansowana z Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Dziecko. Budowę boiska wsparli finansowo:fundusz sołecki, Stowarzyszenie Aktywna Wiocha oraz sponsorzy prywatni.  Zaproszenie na otwarcie boiska przyjęli: Wójt Gminy Piaski Wiesław Glapka, prezes Stowarzyszenia Dziecko Mirosław Sobkowiak oraz Ksiądz Proboszcz Jarosław Gabler, który poświęcił nową inwestycję w Strzelcach. Pierwszy inauguracyjny serw oddał Pan Wójt, później stery na boisku przejęła młodzież. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w turnieju starych gier: rozgrywali emocjonujące mecze w dwa ognie, skakali przez sznur, grali w klasy czy ślimaka. Dla wszystkich uczestników były pamiątkowe niespodzianki, słodkie co nieco oraz kiełbaska z ogniska.

drukuj prześlij

Czytaj również

 • Pograli na boisku i hali, czekają na lód

  Wtorek, 24 października 2017 roku

  Tygrysy Gostyń to drużyna hokeistów związana z Gostyniem. Już po raz drugi trenerzy zaprosili dzieci i młodzież do gry w tę dyscyplinę sportową. Hokej to sport, który dopiero rozwija się w naszym mieście. Z powodu  braku całorocznego lodowiska zajęcia odbywały się na boisku lub w hali sportowej.

  czytaj całość
 • Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia

  Wtorek, 26 września 2017 roku

  18 września Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu – szkoła nosząca imię Powstańców Wielkopolskich – rozpoczęła projekt Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia, czymwłączyła się do ogólnopolskich przygotowań inaugurujących obchody 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

  czytaj całość
 • Godziny urzędowania

  Starostwo Powiatowe
  pon. od 800 do 1600
  wt. - pt. od 700 do 1500
  63-800 Gostyń
  ul. Wrocławska 256
  Wydział Komunikacji
  pon. od 830 do 1530
  wt. - pt. od 730 do 1430
  63-800 Gostyń
  ul. Wrocławska 154
 • Obsługa Klienta

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 65 575 25 53
  starostwo@gostyn.pl
  Sekretariat Starosty
  tel. 65 572 26 63 /
  65 575 25 13
  fax. 65 572 31 46
  kancelaria@powiat.gostyn.pl